Łęczyca, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na produkcji

Łódź

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować u światowego lidera z branży AGD, który oferuje darmowy dojazd do pracy i szeroki zakres benefitów? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV!

oferujemy
15 zł brutto/h i pierwsza podwyżka po 3 miesiącach!
premie do 500 zł brutto/msc
umowę o pracę na czas określony (zatrudnienie przez APT) - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
darmowy dojazd do pracy z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Zgierza, Łęczycy, Koluszek, Brzezin, Piotrkowa Trybunalskiego i innych
dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK System
możliwość przejścia bezpośrednio na firmę już po 3 miesiącach!

zadania
obsługa prasy mechanicznej
praca przy użyciu narzędzi
montaż różnej wielkości elementów
praca głównie stojąca

oczekujemy
dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (06:00-14:00-22:00)
chęci do podjęcia pracy fizycznej
zdolności manualnych i dobrego wzroku
dokładności

Proszę o kontakt telefoniczny 887 444 195

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Czerwiec, 2019  10:28

Identyfikator: 659178

Wyświetleń: 2116